Menu

hulp  mail

PePe del Sol

Waan je in Spanje in hartje Den Bosch! Bij PePe del Sol vind je van alles uit de heerlijke Spaanse keuken. En uiteraard kun je bij ons je Spaanse kookkunsten ontwikkelen. Vamos a PePe.

Omschrijving

PePe del Sol ademt in alles de Spaanse mediterrane sfeer uit: het assortiment, het interieur, de kleurstelling, de manier van presenteren van de producten .... u kunt het bij ons net zo aantreffen als in een culinaire winkel in Spanje. Voel je dus alsof je op vakantie bent in het lekkere Spanje. Gemoedelijkheid en gezelligheid staan bij ons, Mecheline en Louis, voorop. Het Centraal station 's-Hertogenbosch bevindt zich op slechts 10 minuten loopafstand. Parkeren: Op loopafstand van onze winkel zijn vele betaald parkeerplaatsen en eveneens zijn er twee parkeergarages (Wolvenhoek en Sint Jan). Ook bestaat er de mogelijkheid om gebruik te maken van het transferium Vlijmenseweg. Hiervan stopt de gratis shuttlebus zowat voor onze deur. Alle dagen van de week is het mogelijk bij ons een kookworkshop te plannen.

Min. 8 en Max. 40 personen (grote groepen bieden we een combi programma aan in de vorm van een pubquiz in onze wijnkelder)

Programma

Bij binnenkomst ontvangen wij de gasten met een drankje en geven we een korte uitleg over het verloop van de avond, delen de recepten uit en vervolgens gaat iedereen aan de slag met het voorbereiden (snijden, mixen etc.) van de gerechten. Zodra een gerecht klaar is gaan alle deelnemers aan tafel, het gerecht wordt uitgeserveerd en er wordt kort verteld wat het gerecht inhoud en hoe het voorbereiden en koken ervaren is. Hierbij serveren wij onze heerlijke bijpassende Spaanse wijnen. Van alle gemaakte gerechten ontvangt men via mail de recepten. Gemiddeld duurt een workshop 3,5 uur. Op de zaterdagavonden kunnen de workshops pas starten vanaf 18.30 uur, de overige dagen (zondag t/m vrijdag) zijn andere aanvangstijden ook bespreekbaar.

Naast een kookworkshop is het ook mogelijk om een wijn & tapas proeverij te volgen op de locatie. Vijf glazen wijn en bijpassende hapjes voor groepen tussen de 12 en 35 personen, vanaf Eur 20,00 p.p. (uit te breiden naar een volledige maaltijd)

Thema's & Prijzen

Onderstaande prijzen zijn per persoon en incl. BTW.

PePe del Sol biedt uitsluitend de Spaanse keuken.

* 3 gangen diner (voor, hoofd- en nagerecht). Gasten kunnen kiezen voor een vis- of vleesgerecht als hoofdgerecht.
Eur 62,00 incl. welkomstdrankje cava met amuse, 4 drankjes naar keuze (Spaans bier, Spaanse wijn, fris, koffie/thee) + tafelwater. 
* Tapas diner (authentieke seizoensgebonden Spaanse tapasgerechten). Eur 62,00 incl. welkomstdrankje cava met amuse 4 drankjes naar keuze (Spaans bier, Spaanse wijn, fris, koffie/thee) + tafelwater.
* Tapas diner (voordeel arrangement enkel maandag t/m donderdag). Eur 52,00 incl. 3 drankjes naar keuze (Spaans bier, Spaanse wijn, fris, koffie/thee) en tafelwater.

Optioneel: Voor Eur 7,00 per persoon meerkosten; elke deelnemer ontvangt een aandenken aan de workshop in de vorm van een speciaal bedrukt keukenschort.

Video

"Er is nog geen video beschikbaar van deze kookstudio"

Recensies

Pintxos workshop (project teamuitje) Rijkswaterstaat

" We hebben een ontzettend leuk uitje gehad bij PePe del Sol, lekker gegeten en gedronken. Heerlijk gekookt in een ongedwongen sfeer. Helemaal top. "

Nienke Venema

Tapas workshop (personeelsuitje) IND

" Wij hebben enorm genoten van de workshop. Zowel de Gastvrouw als de 2 koks die hielpen in de keuken waren super. We hebben gezellig gekookt, gelachen en heerlijk gegeten. TOP avond met dank aan Mecheline."

Minka Maulany

Kookworkshop Tapas (afdelingsuitje)

" Op 25-04-2018 hebben wij met collega’s een kookworkshop tapas gevolgd bij PEPE DEL SOL in Den Bosch. Een hele mooie locatie in de binnenstad. Bij binnenkomst word je gastvrij onthaald en heb je al meteen het Spaanse gevoel door het interieur. Na ontvangst en uitleg werd de groep in tweeën gesplitst; de eerste groep gaat aan de gang met de tapas recepten terwijl de andere groep gezellig toekijkt aan de bar. Leuk om te zien hoe je collega’s met elkaar een tapas gerecht bereiden en daarna iedereen aan tafel gaat om het te nuttigen.  Als de eerste groep klaar is laat de volgende groep zijn kooktalenten zien. Onder de kookstudio zit een wijnkelder waar je ook een drankje kan nuttigen. Erg gezellig om daar te borrelen. Wij hebben een prachtige avond gehad bij PEPE DEL SOL: leuke gerechtjes gemaakt en heerlijk gegeten. Het was voor ieder van ons een TOP avond! " 

Saskia van Homelen
Poli reumatologie
Jeroen Bosch Ziekenhuis

Workshop Tapas maken (vrijgezellenfeest)

" Een erg leuke kookworkshop gehad bij PePe del Sol, Den Bosch. Een prachtig ingericht gezellige lokatie waar we lekker hebben kunnen bijkletsen en borrelen onder het genot van typische Spaanse tapas. Erg fijne gastvrouw en gastheer die ons de kneepjes van het vak leerden. Leuke activiteit in een relaxte sfeer. "

Natalie van den Brand

Tapasworkshop (teamuitje) Essent

'" Wij hebben met ons team van 11 dames op donderdag 15 maart een uiterst gezellige en leerzame avond gehad bij PePe del Sol in de Vughterstraat te Den Bosch. Na een gemoedelijk welkom hebben we genoten van een kook workshop waarbij wij een korte uitleg kregen over het concept. Daarna zijn we aan de slag gegaan in de keuken. Heel fijn daarbij was dat onze gastheer en gastvrouw voor al onze vragen een goed en snel antwoord hadden. Gelukkig was de groep niet veel groter anders hadden we elkaar zeker in de weg gelopen in de keuken. Daarna aan tafel met drank en lekkere zelf gemaakte tapas. Al met al een goede organisatie (ook vooraf prima geregeld), goede ambiance en lekker eten. Natuurlijk maak je de gezelligheid zelf, maar daar hadden wij geen probleem mee. Een leuk teamuitje en leerzaam om te zien wat je zoal kan maken met heel veel knoflook, doperwtjes etc.. Zeker een aanrader."

José Dankers 

Kookworkshop tapas (vriendinnenweekend)

" Wij hebben een hele leuke avond gehad bij Pepe del Sol tijdens ons vriendinnenweekend met 8 meiden. We kregen recepten en ingrediënten waar we zelf in tweetallen mee aan de slag konden. Onze zeer gastvrije gastheer en -vrouw gaven soms tips en waren aanwezig voor vragen. Ook namen ze de gerechten die nog in de maak waren waar als wij gingen eten. En, ook wel erg fijn, ze deden de afwas! De gerechten waren niet moeilijk en toch heerlijk. Leuk om steeds weer iets verrassends op tafel te hebben wat we met z`n allen deelden. Heerlijke Spaanse drankjes erbij. Drie dames waren zwanger, ook daar was rekening mee gehouden met de gerechten. Kortom, een hele geslaagde avond! En leuk om de recepten te hebben gekregen. "

Anne Hilderink

Tapas workshop (personeelsuitje) Jeroen Bosch Ziekenhuis

" Ontzettend leuke workshop tapas maken gehad op 28 november bij Pepe del Sol in Den Bosch. Ontspannen sfeer, mede door de enthousiaste begeleiding van de eigenaren. De bijbehorende winkel geeft nog een extra dimensie vanwege de bijzondere producten die ze er verkopen (ook leuk als kadootjes!!). In twee woorden dus: absolute aanrader!!! "

Joke van Wijk

Kookworkshop Tapas (vrijgezellenfeest)

" De gastheer en gastvrouw zijn heel vriendelijk en speelde goed in op de groep van ons vrijgezellenfeest. De ruimte ziet er ook erg leuk uit. We hebben veel plezier gehad. Wat we jammer vonden is dat de recepten vrij eenvoudig waren waardoor we al vroeg klaar waren en dus niet tot 22.00 een programma hebben gehad. Verder echt een aanrader. "
 
Wilma Lohman

Tapas workshop (vrijgezellenfeest)

" Een ontzettend leuke workshop afgelopen zaterdag gehad bij Pepe de Sol in Den Bosch. Meer dan een warm welkom gehad en superleuke kleine Spaanse gerechtjes mogen maken. De informatie die voor- en achteraf wordt gegeven vanuit Kookstudiobrabant.nl is top! We hadden een groep met wat allergieën, maar ook dat was geen enkel probleem. Remon heeft het super geregeld met Pepe de Sol. Nogmaals een super, supergoede organisatie waar alles tot de puntjes is geregeld en waar het superfijn is dat je gewoon vooraf betaald en tijdens het feestje nergens meer naar hoeft te kijken. "

Jannie Oonincx

Tapas workshop (personeelsuitje) BrabantZorg Thuiszorg team Nieuwehagen

" Zo af en toe gaan wij gezellig met collega’s onder elkaar iets leuks doen. Dit keer zijn we naar de Spaanse winkel/eetgelegenheid Pepe del Sol geweest in ’s-Hertogenbosch. We hebben zelf allerlei tapas gemaakt en natuurlijk ook gegeten. Zo ben je lekker bezig en heb je volop de tijd om met iedereen gezellig te kletsen. Het eten was heel erg lekker en de sfeer was geweldig. Alsof je in een keuken stond die van jezelf was, want je mocht zelf alles pakken en klaarmaken. De gastheer en gastvrouw waren heel vriendelijk en gaven ons direct het gevoel van of je thuis bent. De winkel zelf is heel mooi ingericht en achterin is de keuken, waar mensen wanneer de winkel open is ook allerlei gerechtjes kunnen komen eten of iets drinken. Een échte Spaanse sfeer. Iedereen heeft een héle leuke en gezellige avond gehad en is zeer zeker een aanrader voor iedereen. Una noche para mirar hacia atrás con el placer! "

Jolanda Korthout

Kookworkshop Tapas (verjaardagsuitje)

"Op 9 januari hebben wij een ontzettend geslaagde dag gehad bij kookstudio pepe del sol ter ere van de verjaardag van onze vriendin hebben we een workshop gevolgd met 8 vriendinnen om tapas te leren maken. Het was een warm onthaal met een heerlijk drankje. De gastheer en gastvrouw waren ontzettend aardig en leerden ons hoe we de lekkere gerechten konden maken. Met groepjes van 2 aan 2 hebben we onze hapjes gemaakt om ze daarna met elkaar op te eten onder het genot van heerlijke wijnen. Het was een zeer geslaagde middag. Echt een aanrader voor een gezellig uitje."

Natascha Klasen

Tapas workshop (familiedag)

" Afgelopen zaterdag 17 december 2016 met het hele gezin (12 personen) een hele geslaagde en gezellige Tapas workshop gedaan bij Pepe Del Sol onder de bezielende leiding van Louis. We hebben heerlijk gekookt met zijn allen en ook zeer smakelijk gegeten. De sfeer was goed en bij Pepe Del Sol waan je je in Spanje. Een aanrader. En dan krijg je ook de recepten naderhand nog in een PDF bestand. "

Lidwien Kroon

Tapas workshop (teambuilding uitje) Rabobank

" In het kader van elkaar beter leren kennen, zijn wij met ons team bij Pepe del Sol geweest voor een kookworkshop ‘tapas maken’. Bij binnenkomst waren we zeer aangenaam verrast door de mooie en knusse indeling van de winkel/het restaurant. We kregen een heerlijk glas Cava aangeboden, gevolgd door een uitleg over het programma. Daarna zijn we onder het genot van een glas wijn in teams aan de gang gegaan met voor-, bij- en hoofd- en nagerechten. De sfeer zat er goed in mede door het enthousiasme van de eigenaren. De wijnen waren stuk voor stuk erg lekker. Een klein beetje jammer vond ik het wel dat de – in mijn ogen – échte tapas zoals albóndigas, gegrilde knoflook gambas, diverse tapenadas, bruschettas en vleesspiesjes (pinchos) ontbraken. Wellicht is dat een tip voor de toekomst, want de entourage is werkelijk voortreffelijk. Zeer de moeite waard voor een bezoek. "

Saskia Ruymbeek

Reactie kookstudio: "Fijn te lezen dat jullie de avond als heel bijzonder geslaagd hebben gevonden. De door jou genoemde "echte tapas" hebben we bewust uit het assortiment van een kookworkshop weggelaten gezien het feit dat dit soort tapas te lange voorbereidingstijd hebben dan wel moeten marineren voor ze afgebakken kunnen worden, hetgeen zou betekenen dat de enige activiteit van deelnemers het afbakken van deze tapas zou zijn."

vragen   reserveren

 

   

Populaire dagen

Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Ok